Apie mus

Dirbtinės gėlės į mūsų pasaulį atėjo prieš daugiau kaip 4 metus. Pirmiausia pradėjome dirbti su JAV, Kanada, Australija, nes ten šios gėlės labai populiarios. Tiek pavieniai dirbtinių gėlių žiedai, tiek įvairios gėlių kompozicijos, vainikai, girliandos.

Dirbtinių gėlių kompozicijų nuoma labai populiari užsienyje, ten nuomojami ne tik stalo papuošimai, puokštės ant kolonų, bet ir jaunosios nuomojasi puokštes laikomas rankose, sau ir pamergėms. Sėkminga patirtis su užsienio rinkomis mus įkvėpė pasiūlyti šią paslaugą Lietuvoje.

Kokybiškos dirbtinės gėlės jau tapo populiarios ir Lietuvoje. Todėl šiandien sėkmingai dirbame ir plečiamės.

Didelės, įspūdingos dirbtinių gėlių puokštės statomos ant kolonų, gėlių girliandos, kompozicijos skirtos stalams puošti, puokštės laikomos rankose, įvairios dekoracijos - tai ir dar daugiau galite išsinuomoti pas mus.    

Deco - Rent puokštes komponuoja profesionali floristė, šioje srityje dirbanti daugiau negu 15 metų. Bendraudami su klientais ieškome geriausio sprendimo renginiui ar interjerui, o kiekvieną puokštę galime pritaikyti individualiai. Visoms kompozicijoms renkamės tik kokybiškas medžiagas.
 

Ne tik nuomojame, bet ir parduodame dirbtinių gėlių kompozicijas, galime pasiūlyti draugiškas kainas ir atsakingą požiūrį į suteikiamas paslaugas.

Dirbtinių gėlių kompozicijos namams, gėlių dėžutės, įvairios dirbtinių gėlių puokštės, tai ir dar daugiau galite užsakyti pas mus.

Šiandien mums tai ne vien darbas, jaučiame didelį džiaugsmą galėdami prisiliesti prie nuostabių švenčių, esame labai dėkingi už pasitikėjimą mumis, o  laimingi klientų veidai tik skatina eiti pirmyn, plėstis ir siūlyti dar platesnį produktų ir paslaugų pasirinkimą.


  • Daugiau apie mūsų paslaugas skaitykite čia
  • Mūsų kontaktus rasite čia
© 2017 - 2018 Geliunuoma | Visos teisės saugomos

 .